Rubriky
PR

Snowkiting

header

Snowkiting je poměrně novým adrenalinovým sportem, kde je osoba, který snowkiting provozuje tažena. Několik pojmů, které pro snowkiting potřebujete znát. Rider je osoba, která řídí, kite. Dále pak kite je drak, díky kterému jezdíte a určujete si směr jízdy. Rail je umělá vyvýšenina pro provádění skoků. Rider je tažen řiditelným kitem za pomoci větru většinou ve vyšších místech, která jsou zasněžena. Pokud si tento sport vyzkoušíte, tak si sami můžete určit jakým směrem a kde pojedete.

Co je potřeba ke snowkitingu?

Před nákupem vybavení na snowkiting byste si měli rozmyslet jednu věc. Záleží na tom, jestli budete tento sport provozovat pouze v zimě anebo i v létě. Pokud toužíte po tomto adrenalinu pouze v zimě, tak si kupte, komorový kite. Pokud toho o snowkitingu příliš nevíte a nechcete zakoupit špatné vybavení, tak využijte informační servis BestKiteBoarding.cz, který Vám je dostupný 24hodin denně a 7dní v týdnu. Mějte, ale na paměti, že snowkiting není levný sport. Do vybavení budete muset investovat několik tisíc korun.

Kde Vás snowkiting naučí?

Existují různé snowkite školy, které jsou určený pro začátečníky. V této škole Vás rychle naučí snowkiting a rozhodně ho budete ovládat dříve, než kdybyste se ho učili sami. V ceně kurzu máte většinou i zapůjčení kvalitního vybavení na snowkiting. Pouštíte se do učení nebezpečného sportu, tak kvalitní instruktor bude určitě tou správnou volbou. Během kurzu si budete moci vyzkoušet různé vybavení a pak se sami rozhodnete, které Vám nejvíc vyhovuje. Na webu Kite-Skola.cz si můžete vybrat z několika kurzů. Máte na výběr několik míst v České republice, kde se můžete kurzů zúčastnit. Ceny kurzu začínají na ceně 790Kč a končí klidně až nad 10 000Kč. Každý kurz obsahuje slevu na vybavení a také slevu na další kurz. Dále je v ceně obsaženo kompletní vybavení s instruktorem a manuálem. Žádný kurz neobsahuje ubytování, stravu a dopravu na místo kurzu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *