Rubriky
PR

Připravte své vozidlo na zimu s tekutými řetězy

Zimní měsíce se velmi rychle blíží, a pokud často cestujete autem, měli byste začít dbát o svou bezpečnost. Počasí je v zimě velmi proměnlivé a často nás dokáže nemile překvapit. S tímto ročním obdobím totiž opět přichází nejen kluzké silnice, na kterých je jednoduché dostat se do smyku, ale i zasněžené kopce a námraza. Pokud bydlíte ve městě, určitě pro svou běžnou jízdu autem nepoužíváte řetězy. Ale i situace ve větších městech se může během pár minut rapidně zhoršit, a v tom momentě se Vám tento výrobek bude hodit. Česká firma Warp Car před dvěma lety představila úplnou novinku v motocyklovém odvětví. Tímto novým produktem je chemický prostředek, který Vám zaručí zvýšenou přilnavost vašich pneumatik a částečně tak nahradí opravdové sněžné řetězy.

Použití a funkce tekutých řetězů

Tekuté řetězy ve spreji je velmi jednoduché používat a skladovat. Firma se dlouhodobě snaží, aby se tento výrobek stal běžnou součástí zimní výbavy všech motoristů. Nejčastěji je tedy můžete použít na sněhu či náledí. Hodí se při vyjíždění ze zasněženého parkoviště, při jízdě do kopce nebo na různě zasněžených a zledovatělých úsecích silnic. Po použití tekutých řetězů už nemusíte čelit prokluzování pneumatik při rozjezdu a přilnavost se zvyšuje s teplotami pod bodem mrazu. Tekuté řetězy Vám zaručí až třikrát lepší přilnavost pneumatik, a to i na několik kilometrů vaší jízdy. Pro jejich odstranění nemusíte dělat vůbec nic, samy se totiž odstraní jízdou vozidla. Nemusíte se bát ani poškození pneumatik nebo cesty, po které jedete.

Řetězy od Warp Car jsou vyráběny v České republice, aby tak mohly být lépe kontrolovány při své výrobě. Tato vyspělá technologie byla zde dokonce i vyvinuta a je šetrná i vůči přírodě. Tekuté řetězy zbytečně nezatěžují životní prostředí a jsou biologicky odbouratelné.

Firma tento rok rozšířila i prodejní místa, na kterých tento sprej seženete. Můžete si ho objednat z pohodlí domova prostřednictvím e-shopu, najdete ho také v některých obchodních řetězcích a na benzinových pumpách. Seznam všech prodejních míst najdete na stránkách www.tekuteretezy.cz. Pokud by ve vašem okolí nebylo žádné místo, kde řetězy koupit, firmu kontaktujte, a oni se vynasnaží svůj výrobek dopravit blíže k vám. Další informace zjistíte i na facebokovém profilu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *