Rubriky
PR

Lyžařské zájezdy za hranicemi dosavadních možností

Rádi byste vyrazili na dovolenou za hranice? Za hranice nejen našich luhů, ale především za hranice standartu? Chcete si užít nejen lyžování, ale především nevšední sportovní zážitek? Máme pro vás nápad, jak se na lyžích přiblížit skutečným horám a vidět svět z vyšší než myslitelné perspektivy. U CK Neckermann si můžete vybrat z nespočtu lyžařských zájezdů do nejžádanějších lokalit zimních sportů, kde můžete lyžovat a slunit se zároveň, a kde se přitom nemusíte spoléhat na umělý sníh.

Nejoblíbenější lyžařská střediska vás uvítají především v Rakousku a Itálii. Oblíbené je také lyžování ve Švýcarsku nebo na Slovensku. Při lyžování v Rakousku nebo v Itálii se můžete těšit nejen na adrenalinové sjezdy, ale i na různě dlouhé tratě pro běh téměř pohádkovými exteriéry. Vedle luxusních hotelů vám CK Neckermann nabízí i ubytování v penzionech, kde na vás bude dýchat důvěrná domácí atmosféra a kde můžete poznávat prostředí tyrolských nebo salcburských domovů.

Lyžařské zájezdy CK Neckermann nabízí výjimečné zážitky i dovolenou na míru každému z vás.

Lyžování v Itálii? Nebo radši lyžování v Rakousku?

Itálie je známá spíše jako centrum letních dovolených. Pokud ale využijete lyžařské zájezdy CK Neckermann, můžete si v Itálii lyžování vychutnat i v noci (především v Dolomitech) nebo poznat kouzlo Jižních Tyrol. Nabízíme vám rovněž zájezdy do největších lyžařských areálů v Rakousku, kde jistě oceníte dokonalou údržbu sjezdovek. Při lyžování v Rakousku si můžete vyrazit buď na jednu z nejdelších sjezdovek v Korutanech nebo si vychutnat adrenalin na nejnáročnější sjezdovce Evropy „Streif“. Na sjezdovkách v Horním Rakousku zas můžete seznámit své děti s tím, co je opravdové lyžování. V Salcburku a Solnohradsku vás pak přivítají původní vesničky s výjimečnou atmosférou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *