Rubriky
PR

Lyžařská škola a SK Bubákov – pohodové lyžování v Krkonoších

lyzarska-skola-bubakov

Máte malé děti, které chcete zasvětit do lyžování a sami neumíte moc dobře lyžovat nebo vysvětlit svým dětem techniku lyžování? Navštivte lyžařský areál Bubákov, který je určen pro rodiny s dětmi. V lyžařském areálu naleznete i lyžařskou školu, kterou vede zkušená instruktorka lyžování.

Lyžařská škola Bubákov

Lyžařská škola, kterou můžete navštívit v lyžařském areálu Herlíkovice a Bubákov u Vrchlabí je odborně vedena PaedDr. Ivanou Kinclovou. Kvalitu lyžařské školy máte zajištěnou díky mnohaleté praxi. Vyučují děti od 3 let a nedělá jim problém se každému věnovat individuálně.

Paní Kinclová a další instruktoři vás nenaučí pouze lyžovat, pokud budete chtít tak do lyžařské školy můžete jít klidně i s požadavkem ohledně snowboardingu, běžeckého lyžování, skialpinismu. Pro náročnější tu pak jsou ještě skoky na lyžích a snowboardu.

Lyžařská škola je určena všem věkovým kategoriím a různě zkušeným lyžařům nebo snowboardistům.

Výhody Bubákovské lyžařské školy

Škola má svojí vlastní sjezdovku, která disponuje jezdícím kobercem a lyžařským vlekem. Abyste se naučili u paní Kinclové pořádně lyžovat nebo jezdit na snowboardu, doporučujeme 4 – 6 denní výukový kurz. Pokud máte ještě opravdu malé děti, u kterých si nejste jisti, jestli je lyžování bude bavit, výbavu nekupujte, protože lyžařská škola vám malé lyžáky a lyže zapůjčí.

Lyžařská škola pořádá každý pátek závody pro malé děti, které ze závodu bez malé odměny určitě neodejdou. Rodiče se o své děti nemusí bát, protože budou mít zapůjčenou helmu.

Výuka probíhá většinou pomocí různých her a lyžovat dokážou naučit i hendikepované děti. Zkušenější lyžaři jezdí na strmější sjezdovce.

Mapa lyžařského areálu Bubákov

Důležité kontakty

PaedDr. Ivana Kinclová
mobil: +420 608 843 187
e-mail: ubytovani@bubakov.cz
www.bubakov.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *