Letní ubytování v Praze pro cizince

Linkuj si ! Del.icio.us digg
Autor: DobréLyžování | Kategorie: PR | Sobota 10.Duben 2010 09:28

ubytování v Praze

Zima v České republice už je u konce. Rakouští, polští nebo i němečtí turisté, kteří přes zimu navštěvují naše hory kvůli lyžování, jsou pryč. Od jara začínají Českou republiku ve velkém navštěvovat naši známí, kteří nemají rádi sníh a ani zimu.

Ubytování pro cizince

Teď se tu nabízí otázka ohledně ubytování. Může se stát, že nemáte ve svém bytě nebo domě dostatek prostoru pro krátkodobé ubytování svých známých ze zahraničí. Pokud je tohle váš případ, můžeme doporučit hotely v Praze. Pro cizince nebo Čechy žijící v zahraničí jsou pražské hotely cenově dostupné a hlavně budou mít v hotelu více soukromí než u vás doma. Svojí zahraniční návštěvu nemusíte ani vyzvednout na letišti, přeprava z letiště do hotelu je za příznivou cenu a určitě se vyplatí.

Hodnocení hotelů

Další užitečnou informací u každého hotelu je hodnocení zákazníků. V době psaní článku měl jeden hotel hodnocení 65% a to byla spodní hranice. Několik hotelů mělo hodnocení od 70% do 80 % a ten zbytek se blížil k 90%. Z těchto údajů je vidět, že na serveru jsou jen ty kvalitnější hotely, které vašim známým zajistí kvalitu.

Památky

Na výše zmíněné webové stránce naleznete i sekci zajímavosti, ve které máte přehled těch nejzajímavějších míst v Praze. Tato místa by měl každý turista, který zamíří do Prahy navštívit. V přehledu naleznete zcela určitě Pražský hrad, Karlův most, Václavské náměstí a další.