Rubriky
PR

Otočte si 1 denní skipas do Špindlu za zvýhodněnou cenu

Vánoce se kvapem blíží a vy sháníte dárky pro své nejbližší. Ale co vy? Nechcete si každý den udělat radost malým dárkem? Že to nejde?

Od 11. 11. do 18. 12. 2016 probíhá soutěž, ve které vyhrává každý registrovaný účastník. Stačí jen každý den kliknout na jednu šupinu v rybníčku. I letos najdete pod šupinami na Lékárna.cz více než 1000 cen.

A jak se do soutěže zapojíte?

Stačí, když se zaregistrujete na stránkách www.lekarna.cz/kapr a budete každý den odkrývat jednu kapříkovu šupinu. Čím více šupin otočíte, tím lepší odměny na vás čekají. Po každém kliknutí na vás čeká odměna ve formě zvýhodněného nákupu v podobě kódu nebo formou věcné ceny. A to není vše.

Pokud otočíte 10 šupinek, získáte voucher na 1 denní skipas do Špindlerova Mlýna jen za 190 Kč. Z ceny za dospělého ušetříte 580 Kč, ale vyplatí se i při nákupu skipasu pro juniora, seniora nebo dítě. Tak si naplánujte výlet již dnes a využijte voucher na První sníh nebo na Jarní lyžování.

Otáčet denně šupiny se rozhodně vyplatí. Nejenom že získáte každý den dárek, ale pokud jich nasbíráte 20, postupujete automaticky do hry o hlavní ceny. Dostanete tajnou tipovací otázku a pokud budete mít dobrý odhad a štěstí hlavní výhra vás nemine.

Jaké jsou hlavní ceny?

luxusni-wellnessHrajeme například o luxusní welness pobyt dle vlastního výběru v hodnotě 20 000 Kč, dětské elektrické autíčko, pobyt pro 4 osoby se snídaní ve srubu Haida a mnoho dalších zajímavých cen.

Zapojte se s námi a vyhrajte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *