Rubriky
PR

Internetový obchod MojeLyze.cz nabízí širokou škálu zboží

Internetový obchod MojeLyze.cz nabízí zboží, které by sportovní nadšenci mohli potřebovat v zimě, a to nejen k lyžování. Najdete tu různé druhy běžkařských lyží, dokonce i jedny skialpinistické, ale i hůlky, vázání a boty. Sjezdové lyže tu mají hned v několika kategoriích, a tak můžete koupit dětské, dívčí ale i pro slalom nebo freestyle. Dále si na tomto webu pořídíte veškeré vybavení na snowboard, dětské boby či sáně, helmy, batohy i brýle.

Nakoupíte vše

Z lyžařského oblečení tu najdete snad všechno potřebné, včetně kukly pod helmu, termoprádla nebo speciálních lyžarských ponožek. Sortiment je opravdu široký a zahrnuje tak i věci jako jsou sněžnice, vyhřívače obuvi, chrániče páteře, měřiče rychlosti i skoků, kamery na přilbu nebo lavinové vyhledávače a sondy. Tyto netradiční zimní sportovní potřeby jistě přijdou vhod nejednomu lyžaři.

Platba a doručení zboží

Pokud se rozhodnete pro koupi některého z výrobků, nemusíte se registrovat, což jistě ocení mnoho zákazníků. Stránky jsou velmi přehledné, a tak se zde budete velmi jednoduše orientovat. Vámi vybrané zboží si koupíte v několika srozumitelných krocích. Máte hned několik možností jak nákup obdržet. Můžete si ho vyzvednout v provozovně v Nové Roli, kde můžete zaplatit hotově, nebo si dohodnout nákup na splátky. Českou poštou vám dorazí obchodní balík za 95 Kč a Přepravní služba PPL balík doručí do dvou dnů za 100 Kč. Možné jsou i objednávky na Slovensko. Dalšími možnostmi platby jsou dobírka, bankovní převod nebo faktura. Eshop tak nabízí hned několik možností platby i doručení zboží, což přidává na jeho atraktivitě.

Akce, výhody a kontakt

Na těchto stránkách ale najdete i zlevněné zboží nebo úplné novinky na trhu. Web také nabízí několik výhod. Pokud jste totiž zákazníkem Telefonica O2 můžete uplatnit až čtyřiceti procentní slevu na vybrané výrobky. Padesát korun z nákupu získáte zpět, pokud informujete své přátele na Facebooku, co zajímavého jste si na webu Moje Lyže koupili. Budete-li mít nějaké otázky, můžete zavolat na telefonní číslo 603 786 041 nebo napsat na email info@mojelyze.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *