Rubriky
PR

Turistika a kvalitní vybavení do přírody

Pokud patříte mezi aktivní cestovatele a máte rádi hory a přírodu celkově, určitě potřebujete kvalitní vybavení na hory. Nestačí vám pohodlné boty, které si na sebe vezmete, když jdete na nákup a ani oblíbené džíny nejsou ideální do lesa nebo na výstup do hor.

Ideální boty jsou základ

Nejlepší obuv do přírody je pevná, takže na nějaké Crocs boty zapomeňte. Ideální pohorky do přírody zakoupíte třeba v internetovém obchodě Hanibal.cz. Aby to nevypadalo, nepohodlné boty Crocs nedoporučujeme, tak vám je doporučíme třeba na pláž nebo na loď. Případně pokud jste na horách, tak je to ideální obuv na pohyb po chalupě.

Kvalitní stany nejen do přírody

Pokud se pohybujete v horách, kde nejsou žádné chalupy, kde byste mohli přespat nebo nemáte rádi spaní pod širákem, doporučíme vám několik stanů. Turistické stany jsou lehké a ideální do hor a obzvlášť některé typy se lehce skládají. Rodinné stany jsou zase vhodné pro rodiny s dětmi, bývají tedy o něco větší než jiné typy stanů. Expediční stany jsou již dražší a připraveny pro náročné zákazníky, kteří se pohybují ve větších nadmořských výškách.

http://www.hanibal.cz/boty/#a_box=xmxjptu6

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *