Rubriky
lyžování Česko

Ski Snowpark na Harusově kopci – Nové Město na Moravě

Ski Snowpark na Harusově kopci leží uprostřed Českomoravské vrchoviny, necelý kilometr od Nového Města na Moravě. Toto vyhlášené středisko nabízí velké množství aktivit pro příznivce zimních sportů. Navštivte také některou ze sportovních akcí.

Sjezdovka a lanovka

Zalyžovat si můžete na 550 m dlouhé sjezdovce s převýšením 110 m, tudíž nejlehčí obtížnost. Lanová dráha je dvousedačková, lyžaři začátečníci ocení dětské lano. Úpravu sjezdovky zajišťuje rolba a při nedostatku sněhu je celý kopec zasněžován. Další možností je noční lyžování, osvětlení je instalováno podél celého kopce. Parkoviště je přímo u sjezdovky, restauraci tam ale nenajdete. Ve všední dny se jezdí od 9:00 do 21:00, o víkendu se začíná o hodinu dřív. Provozní doba lanového vleku ale končí již v 17:00. Prohlédněte si ceník. V okolí je také spousta upravených běžeckých tratí.

Tip: Podívejte se také na další sjezdovky na Vysočině

Ceník

Škola lyžování

Chcete se zdokonalit na lyžích nebo začínáte se snowboardem? Lyžařská škola je určena nejen začátečníkům, ale i pokročilým, včetně dospělých. Nejmladší účastníci musí být starší tří let a helma je nutností. Pro starší není žádné omezení. Specializovaní instruktoři přizpůsobí výuku každému individuálně dle dovedností a pro úplně začátečníky je připravena plocha mimo hlavní sjezdovku. Více informací naleznete zde.

Půjčovna

Přímo na sjezdovce si můžete půjčit veškeré lyžařské vybavení. V nabídce jsou lyže, boty, hůlky, helmy, snowboardy nebo pro nelyžaře boby, sáňky a pekáče. Vše v různých velikostech. Samozřejmostí je veškerý servis jak k zapůjčené sadě, tak k vlastnímu vybavení. Klientům lyžařské školy je navíc poskytována 30% sleva.

Dostupné služby

Vleky: 1
Lanovky: 1
Parkoviště u areálu: ano
Umělé zasněžování: ano
Půjčovna: ano
Lyžařská škola: ano
Noční lyžování: ano
Občerstvení: ano
Počet sjezdovek: 4

Mapa ski areálu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *