Nejen zimní víkendové pobyty se zajímavou cenou

Linkuj si ! Del.icio.us digg
Autor: DobréLyžování | Kategorie: PR | Sobota 12.Únor 2011 09:20

Na mnoha místech republiky v této době začínají dětem na základních a středních školách prázdniny a mnoho rodičů shání různé pobyty na horách, tedy pokud již nějaký pobyt nemají zařízený. Velice zajímavé a levné jsou v poslední době, ale pouze víkendové pobyty, kterých můžete podniknout během zimy více a podívat se také nejenom třeba do Krkonoš.

Zimní víkendové pobyty

Zimních víkendových pobytů není takové množství jako třeba pobytů relaxačních. Přeci jenom, ale lze nalézt výhodný zimní pobyt na horách i s lyžováním. Většina výhodných nabídek jsou typu víkendové pobyty pro dva, ale toho se nelekněte. Můžete si zakoupit vouchery klidně dva, pokud jste čtyřčlenná rodina. Aktuálně je k dispozici se slevou 42% pobyt v Peci pod Sněžkou, která Vám může zajistit kvalitní lyžování. O tom jak je to kvalitní areál svědčí i fakt, že ho velice často navštěvuje náš aktuální prezident Václav Klaus.

Relaxační pobyty

Pobyty, které jsou vhodné pro lidi, kteří si potřebují odpočinout od pracovního stresu, patří do skupiny relaxační pobyty. V ceně takového pobytu máte většinou návštěvu fitness centra a sauny. Nejvíce oblíbený bývá romantický relaxační pobyt, díky kterému máte na pokoji i láhev sektu a dokonce můžete být ubytování na zámku!

Víkendové pobyty pro dva se dají sehnat opravdu levně a ještě si můžete užívat luxusu, tedy pokud si vyberete ten správný víkendový pobyt. Myslete na to, že pobyty bývají v nabídkách většinou s 50% slevou a méně.