Rubriky
PR

Lyžařské zájezdy a dovolená v zimě

lyžování Švýcarsko - Crans – Montana

A je to tu. Je konec léta a opět nám začíná zima. Vyhrabáváme ze skříní teplé oblečení a z botníku oprašujeme boty na zimu. Brrr. Co v tomto ročním období budeme dělat? Ptají se lidé okolo nás. Zima má své nadšence, ale i odpůrce. Někdo v zimním období odjede raději do teplého kraje a jiní zase jedou ještě za větší zimou, kde mohou uplatnit své lyžařské dovednosti.

Dětem se líbí sněhové vločky

Děti se na zimu těší. Je to pro ně příjemný pohled jak z nebe padají sněhové vločky a oni se je snaží chytat a když už je pořádně “čapnou” do své malé ručičky, vločka se roztaje. A toto dokáží dělat celé hodiny. A co vy? Představujete si jak vaše děti staví sněhuláky? Pro mnoho lidí jsou zimní sporty velmi lákavé. A jaké to jsou? Zimních sportů je mnoho. Patří sem např.: bobování, bruslení, krasobruslení, lední hokej, sáňkování atd. A co třeba takové lyžování? Pro koho je tento druh sportu určen? Tak to je sport jak pro pro děti i pro dospělé, kde si dávají závody, kdo bude dole ze sjezdovky jako první. Nemohou se dočkat na toto období a tak i v létě vyhledávají různé nabídky. Kde pak zastánci tohoto sportu kupují všelijaké zimní zájezdy.

Kde hledat dovolenou na horách?

Nejlepší nabídky seženete určitě pomocí cestovní kanceláře, kde vám nabídnou velmi zajímavé a lákavé zájezdy. Dopřejte svým dětem nebo i sobě skvělé lyžařské zájezdy, které vám pomohou přijít na jiné myšlenky a kde uděláte něco pro své zdraví. Ale pozor, říká se, že sníh sluníčko přitahuje, tak opatrně na to. Nezapomeňte si vzít opalovací krém. A jaké zájezdy jsou nejvýhodnější? Nejvýhodnější jsou zájezdy last minute. Tzv. zájezd “na poslední chvíli”. Katalog cestovních kanceláří je přeplněn nabídkami na lyžařské zájezdy. Určitě si nějaký zájezd z tak velké nabídky vyberete i pro sebe, který bude “ušitý přímo na míru”. Kam tedy letos pojedete lyžovat? Zajímáte se o lyžování ve Francii, Itálii nebo raději dáváte přednost lyžování v Harrachově, Rokytnici či někde úplně jinde?Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *