Aktivní sportovní dovolená

Linkuj si ! Del.icio.us digg
Autor: DobréLyžování | Kategorie: PR | Čtvrtek 24.Březen 2011 18:16

Zima je u konce, sníh na horách pomalu mizí, a pokud nemáte rádi pouze zimní radovánky, měli byste se pomalu dívat již po letní dovolené. Možností máte daleko více než v zimě, protože v zimě můžete akorát na lyže, snowboard nebo běžky. Je pravda, že lze nalézt i v lednu destinaci kde se můžete koupat v moři, ale ne každý tyto destinace v zimě vyhledává.

Aktivní dovolená nejen pro mladé

Pokud jste mladí nebo vás nebaví v létě jenom ležet u vody, tak vyzkoušejte třeba cyklozájezdy. Na kole se dostanete v zahraniční pohodlně na více míst než autem nebo skútrem. Pokud si říkáte, že zvládnete všude chodit pěšky, tak jak jsou většinou řešeny poznávací zájezdy, budete z dovolené na kole překvapení, protože toho uvidíte mnohem více, než kdybyste chodili pěšky. U CK Mundu máte na výběr tři cyklozájezdy a to:

  • Toskánsko na kole
  • Černá Hora na kole
  • Provence na kole

Atraktivní je určitě Černá Hora, protože zdejší národní parky patří k těm nejkrásnějším v Evropě a cena při téměř dvoutýdenním pobytu je velice příjemná.

Aktivní dovolená není vyhledávána pouze mladými lidmi, kteří tento typ dovolené většinou absolvují ve skupince přátel. Tento typ dovolené vyhledávají také starší lidé, které již nebaví pouze ležet u vody pod lehátkem, ale chtějí poznat nové zajímavé přírodní krásy. Vezměte tedy na aktivní dovolenou svoje rodiče nebo prarodiče. Pokud si myslíte, že by aktivní dovolenou nezvládli, pořád můžeme nabídnout poznávací zájezdy, které nejsou moc aktivně založené, a díky těmto zájezdům lze vidět také mnoho zajímavostí.